Реклама

Рекламні можливосі каналу

Пряма реклама

Пряма реклама на ТВ  - найпрестижніша,  масова та ефективна реклама.

Розміщення рекламних роликів на телеканалі “Телевсесвіт”  - прямий шлях до соціально активних споживачів. Канал “Телевсесвіт”  пропонує Вам найбільш об'єктивну ціну за розміщення прямої реклами.

Ми завжди знайдемо компромісне рішення.

​Інтегроване спонсорство

На сьогоднішній день на телеканалі  “Телевсесвіт”  реалізує велику кількість спонсорських проектів. Спонсорство дозволяє комерційному бренду виділитися в перенасиченому кластері телевізійних рекламних повідомлень, привернути до себе особливу увагу глядацької аудиторії, підвищити впізнаваність і цінність бренду.

Працюючи в тісній співпраці з виробниками, ми готові розробити і запропонувати оптимальні варіанти спонсорських інтеграцій Ваших брендів в програми. Всі вони знайдуть оригінальне та  творче втілення, в залежності від індивідуальних особливостей формату програми та специфіки бренду.

Нестандартні можливості

​М​и працюємо над розробкою та реалізацією додаткових способів комунікації зі своєю аудиторією. Адаптовані спонсорські заставки, анонси , single spot - яскраві приклади нестандартних рішень у розміщенні реклами , багаторазово реалізовані для різних категорій брендів.

Ми постійно розвиваємо ефірний напрямок , розробляючи та впроваджуючи нові цікаві рішення . Нестандартні можливості розміщення реклами дозволяють комерційному бренду виділитися в перенасиченому кластері телевізійних рекламних повідомлень , привернути до себе особливу увагу глядацької аудиторії , підвищити впізнаваність і цінність бренду.

З питань участі у передачах, розміщення реклами, сюжетів та телевізійних послуг: Тел. (044) 207-47-11  (050)370-75-28  (063)882-81-88