Телепрограма

  Понеділок 16.04   Вівторок 17.04   Середа 18.04   Четвер 19.04   П'ятниця 20.04   Субота 21.04   Неділя 22.04
06.00 Музика 06.00 Музика 06.00 Музика 06.00 Музика 06.00 Музика 06.00 Музика 06.00 Музика
06.40 Храми Прикарпаття 06.40 Храми Прикарпаття 06.40 Храми Прикарпаття 06.40 Храми Прикарпаття 06.40 Храми Прикарпаття 06.40 Храми Прикарпаття 06.40 Храми Прикарпаття
07.00 Дитячий хіт-парад 07.00 Дитячий хіт-парад 07.00 Дитячий хіт-парад 07.00 Дитячий хіт-парад 07.00 Дитячий хіт-парад 07.00 Дитячий хіт-парад 07.00 Дитячий хіт-парад
7.40 Дитячі мудрощі 7.40 Дитячі мудрощі 7.40 Дитячі мудрощі 7.40 Дитячі мудрощі 7.40 Дитячі мудрощі        
08.00 д/ф Мандри 08.00 д/ф Мандри 08.00 д/ф Мандри 08.00 д/ф Мандри 08.00 д/ф Мандри

08.00

д/ф Мандри

08.00

д/ф Мандри
                           
09.30

Кліпографія

09.30

Кліпографія

09.30

Кліпографія

09.30

Кліпографія

09.30

Кліпографія

09.30 Кліпографія 09.30 Кліпографія
10.00 Х/Ф Вбивство в зимовій Ялті 10.00 Х/Ф Вінчання зі смертю 10.00 Х/Ф Градус чорного місяця 10.00 Х/Ф Записки кирпатого Мефістофеля 10.00 Х/Ф Запорожец за Дунаем 10.00 Ранок на Телевсесвіті 10.00 Ранок на Телевсесвіті
                    11.00 ...ДОДОМУ

11.00

TV Star

12.00

12.30

д/с Будемо жити

д/с (Черный Тюльпан)

12.00

12.30

д/с Будемо жити

д/с (Черный Тюльпан)

12.00

12.30

д/с Будемо жити

д/с (Черный Тюльпан)

12.00

12.30

д/с Будемо жити

д/с (Черный Тюльпан)

12.00

12.30

д/с Будемо жити

д/с (Черный Тюльпан)

12.00

12.30

д/с Будемо жити

д/с (Черный Тюльпан)

12.00

12.30

д/с Будемо жити

д/с (Черный Тюльпан)

13.00

Документальний фільм

13.00

Суб'єктив

13.00

Документальний фільм

13.00

Суб'єктив

13.00

Документальний фільм

13:00

Документальний фільм

13:00

Документальний фільм

14.00 д/с "7 чудес України" 14.00 д/с "7 чудес України" 14.00 д/с "7 чудес України" 14.00 д/с "7 чудес України" 14.00 д/с "7 чудес України" 14.00 Огляд світових подій 14.00 Огляд світових подій
                           
15.00 Х/Ф Земля 15.00 Х/Ф Камінний хрест 15.00 Х/Ф Лісова пісня 15.00 Х/Ф Олекса Довбуш 15.00 Х/Ф Провінціальний роман 1 сер 15.00 Х/Ф Провінціальний роман 2 сер 15.00 Х/Ф Така пізня така тепла осінь
                           

16.40

Дитячі мудрощі

16.40

Дитячі мудрощі

16.40

Дитячі мудрощі

16.40

Дитячі мудрощі

16.40

Дитячі мудрощі

 

 

 

 

17.00

Феєрія Мандрів

17.00

Феєрія Мандрів

17.00

Феєрія Мандрів

17.00

Феєрія Мандрів

17.00

Феєрія Мандрів

17:00 Феєрія Мандрів 17:00 Феєрія Мандрів

18.00

18.30

д/с Будемо жити

д/с (Черный Тюльпан)

18.00

18.30

д/с Будемо жити

д/с (Черный Тюльпан)

18.00

18.30

д/с Будемо жити

д/с (Черный Тюльпан)

18.00

18.30

д/с Будемо жити

д/с (Черный Тюльпан)

18.00

18.30

д/с Будемо жити

д/с (Черный Тюльпан)

18.00

18.30

д/с Будемо жити

д/с (Черный Тюльпан)

18.00

18.30

д/с Будемо жити

д/с (Черный Тюльпан)

19.00 д/с "7 чудес України" 19.00 Шанс бути жінкою 19.00 д/с "7 чудес України" 19.00 д/с "7 чудес України" 19.00 Огляд світових подій 19.00 Огляд світових подій 19.00 Огляд світових подій

20.00

Дитячий хіт-парад

20.00

Дитячий хіт-парад

20.00

Дитячий хіт-парад

20.00

Дитячий хіт-парад

20.00

20.30

Дитячий хіт-парад

Вата ТВ

20.00

Дитячий хіт-парад

20.00

Дитячий хіт-парад

21.00

21.40

Феєрія Мандрів

Вата ТВ

21.00

21.40

Суб'єктив

Вата ТВ

21.00

21.40

Феєрія Мандрів

Вата ТВ

21.00

21.40

Суб'єктив

Вата ТВ

21.00

21.40

Феєрія Мандрів

Вата ТВ

21.00

Феєрія Мандрів

21.00

Феєрія Мандрів

22.00 "Музична обойма" 22.00 "Музична обойма" 22.00 "Музична обойма" 22.00 "Музична обойма" 22.00 "Музична обойма"  22.00 Хіт-парад FM-TV  22.00 Хіт-парад FM-TV
23.00 Х/Ф Камінний хрест 23.00 Х/Ф Лісова пісня 23.00 Х/Ф Олекса Довбуш 23.00 Х/Ф Провінціальний роман 1 сер 23.00 Х/Ф Провінціальний роман 2 сер 23.00 Х/Ф Така пізня така тепла осінь 23.00 Х/Ф Фучжоу
00.30 Моцне ТВ 00.30 Моцне ТВ 00.30 Моцне ТВ 00.30 Моцне ТВ 00.30 Моцне ТВ 00.30 Моцне ТВ  00.30  Моцне ТВ
01.00 Суб'єктив повтор 01.00 Суб'єктив повтор 01.00 Суб'єктив повтор 01.00 Суб'єктив повтор 01.00 Суб'єктив повтор 01.00 Суб'єктив повтор 01.00 Суб'єктив повтор
02.00 Сканер Кочеткова повтор 02.00 Сканер Кочеткова повтор 02.00 Сканер Кочеткова повтор 02.00 Сканер Кочеткова повтор 02.00 Сканер Кочеткова повтор 02.00 Сканер Кочеткова повтор 02.00 Сканер Кочеткова повтор
03.00 Феєрія мандрів 03.00 Феєрія мандрів 03.00 Феєрія мандрів 03.00 Феєрія мандрів 03.00 Феєрія мандрів 03.00 Феєрія мандрів 03.00 Феєрія мандрів
04.00 Ранок на Телевсесвіті Повтор 04.00 Ранок на Телевсесвіті Повтор 04.00 Ранок на Телевсесвіті Повтор 04.00 Ранок на Телевсесвіті Повтор 04.00 Ранок на Телевсесвіті  Повтор 04.00 Ранок на Телевсесвіті Повтор 04.00 Ранок на Телевсесвіті Повтор

05.20

VA production life повтор

05.20

VA production life повтор

05.20

VA production life повтор

05.20

VA production life повтор

05.20

VA production life повтор

05.20

VA production life повтор

05.20

VA production life повтор

                           
  Понеділок 23.04   Вівторок 24.04   Середа 25.04   Четвер 26.04   П'ятниця 27.04   Субота 28.04   Неділя 29.04
06.00 Музика 06.00 Музика 06.00 Музика 06.00 Музика 06.00 Музика 06.00 Музика 06.00 Музика
06.40 Храми Прикарпаття 06.40 Храми Прикарпаття 06.40 Храми Прикарпаття 06.40 Храми Прикарпаття 06.40 Храми Прикарпаття 06.40 Храми Прикарпаття 06.40 Храми Прикарпаття
07.00 Дитячий хіт-парад 07.00 Дитячий хіт-парад 07.00 Дитячий хіт-парад 07.00 Дитячий хіт-парад 07.00 Дитячий хіт-парад 07.00 Дитячий хіт-парад 07.00 Дитячий хіт-парад
7.40 Дитячі мудрощі 7.40 Дитячі мудрощі 7.40 Дитячі мудрощі 7.40 Дитячі мудрощі 7.40 Дитячі мудрощі        
08.00 д/ф Мандри 08.00 д/ф Мандри 08.00 д/ф Мандри 08.00 д/ф Мандри 08.00 д/ф Мандри

08.00

д/ф Мандри

08.00

д/ф Мандри
                           
 09.30

 Кліпографія

09.30

Кліпографія

09.30

Кліпографія

09.30

Кліпографія

09.30

Кліпографія

09.30 Кліпографія 09.30 Кліпографія
 10.00 Х/Ф Земля 10.00 Х/Ф Камінний хрест 10.00 Х/Ф Лісова пісня 10.00 Х/Ф Олекса Довбуш 10.00 Х/Ф Провінціальний роман 1 сер 10.00 Ранок на Телевсесвіті 10.00 Ранок на Телевсесвіті
                    11.00 ...ДОДОМУ

11.00

TV Star

12.00

12.30

 д/с Будемо жити

д/с (Черный Тюльпан)

12.00

12.30

д/с Будемо жити

д/с (Черный Тюльпан)

12.00

12.30

д/с Будемо жити

д/с (Черный Тюльпан)

12.00

12.30

д/с Будемо жити

д/с (Черный Тюльпан)

12.00

12.30

д/с Будемо жити

д/с (Черный Тюльпан)

12.00

12.30

д/с Будемо жити

д/с (Черный Тюльпан)

12.00

12.30

д/с Будемо жити

д/с (Черный Тюльпан)

13.00  Документальний фільм

13.00

Суб'єктив

13.00

Документальний фільм

13.00

Суб'єктив

13.00

Документальний фільм

13:00

Документальний фільм

13:00

Документальний фільм

14.00  д/с "7 чудес України" 14.00 д/с "7 чудес України" 14.00 д/с "7 чудес України" 14.00 д/с "7 чудес України" 14.00 д/с "7 чудес України" 14.00 Огляд світових подій 14.00 Огляд світових подій
                           
15.00 Х/Ф Фучжоу 15.00 Х/Ф Циганка Аза 15.00 Х/Ф Аве Мария 15.00 Х/Ф Анничка 15.00 Х/Ф Білий птах з чорною ознакою 15.00 Х/Ф Богдан Хмельницький 15.00 Х/Ф Вавілон хх
                           

16.40

Дитячі мудрощі

16.40

Дитячі мудрощі

16.40

Дитячі мудрощі

16.40

Дитячі мудрощі

16.40

Дитячі мудрощі

 

 

 

 

17.00

Феєрія Мандрів

17.00

Феєрія Мандрів

17.00

Феєрія Мандрів

17.00

Феєрія Мандрів

17.00

Феєрія Мандрів

17:00 Феєрія Мандрів 17:00 Феєрія Мандрів

18.00

18.30

д/с Будемо жити

д/с (Черный Тюльпан)

18.00

18.30

д/с Будемо жити

д/с (Черный Тюльпан)

18.00

18.30

д/с Будемо жити

д/с (Черный Тюльпан)

18.00

18.30

д/с Будемо жити

д/с (Черный Тюльпан)

18.00

18.30

д/с Будемо жити

д/с (Черный Тюльпан)

18.00

18.30

д/с Будемо жити

д/с (Черный Тюльпан)

18.00

18.30

д/с Будемо жити

д/с (Черный Тюльпан)

19.00 д/с "7 чудес України" 19.00 Шанс бути жінкою 19.00 д/с "7 чудес України" 19.00 д/с "7 чудес України" 19.00 Огляд світових подій 19.00 Огляд світових подій 19.00 Огляд світових подій

20.00

 

Дитячий хіт-парад

 

20.00

Дитячий хіт-парад

20.00

Дитячий хіт-парад

20.00

Дитячий хіт-парад

20.00

Дитячий хіт-парад

20.00

Дитячий хіт-парад

20.00

20.30

Дитячий хіт-парад

Концерт Віктора Павліка

21.00

21.40

Феєрія Мандрів

Вата ТВ

21.00

21.40

Суб'єктив

Вата ТВ

21.00

21.40

Феєрія Мандрів

Вата ТВ

21.00

21.40

Суб'єктив

Вата ТВ

21.00

21.40

Феєрія Мандрів

Вата ТВ

21.00

Феєрія Мандрів

 

 

22.00 "Музична обойма" 22.00 "Музична обойма" 22.00 "Музична обойма" 22.00 "Музична обойма" 22.00 "Музична обойма"  22.00 Хіт-парад FM-TV  22.00 Хіт-парад FM-TV
23.00 Х/Ф Циганка Аза 23.00 Х/Ф Аве Мария 23.00 Х/Ф Анничка 23.00 Х/Ф Білий птах з чорною ознакою 23.00 Х/Ф Богдан Хмельницький 23.00 Х/Ф Вавілон хх 23.00 Х/Ф Вбивство в зимовій Ялті
00.30 Моцне ТВ 00.30 Моцне ТВ 00.30 Моцне ТВ 00.30 Моцне ТВ 00.30 Моцне ТВ 00.30 Моцне ТВ  00.30  Моцне ТВ
01.00 Суб'єктив повтор 01.00 Суб'єктив повтор 01.00 Суб'єктив повтор 01.00 Суб'єктив повтор 01.00 Суб'єктив повтор 01.00 Суб'єктив повтор 01.00 Суб'єктив повтор
02.00 Сканер Кочеткова повтор 02.00 Сканер Кочеткова повтор 02.00 Сканер Кочеткова повтор 02.00 Сканер Кочеткова повтор 02.00 Сканер Кочеткова повтор 02.00 Сканер Кочеткова повтор 02.00 Сканер Кочеткова повтор
03.00 Феєрія мандрів 03.00 Феєрія мандрів 03.00 Феєрія мандрів 03.00 Феєрія мандрів 03.00 Феєрія мандрів 03.00 Феєрія мандрів 03.00 Феєрія мандрів
04.00 Ранок на Телевсесвіті Повтор 04.00 Ранок на Телевсесвіті Повтор 04.00 Ранок на Телевсесвіті Повтор 04.00 Ранок на Телевсесвіті Повтор 04.00 Ранок на Телевсесвіті  Повтор 04.00 Ранок на Телевсесвіті Повтор 04.00 Ранок на Телевсесвіті Повтор

05.20

VA production life повтор

05.20

VA production life повтор

05.20

VA production life повтор

05.20

VA production life повтор

05.20

VA production life повтор

05.20

VA production life повтор

05.20

VA production life повтор