Телепрограма

  Понеділок 16.07   Вівторок 17.07   Середа 18.07   Четвер 19.07   П'ятниця 20.07   Субота 21.07   Неділя 22.07
06.00 Музика 06.00 Музика 06.00 Музика 06.00 Музика 06.00 Музика 06.00 Музика 06.00 Музика
06.40 Храми Прикарпаття 06.40 Храми Прикарпаття 06.40 Храми Прикарпаття 06.40 Храми Прикарпаття 06.40 Храми Прикарпаття 06.40 Храми Прикарпаття 06.40 Храми Прикарпаття
07.00 Дитячий хіт-парад 07.00 Дитячий хіт-парад 07.00 Дитячий хіт-парад 07.00 Дитячий хіт-парад 07.00 Дитячий хіт-парад 07.00 Дитячий хіт-парад 07.00 Дитячий хіт-парад
7.40 11 хвилин з … 7.40 11 хвилин з … 7.40 11 хвилин з … 7.40 11 хвилин з … 7.40 11 хвилин з … 7.40 11 хвилин з … 7.40 11 хвилин з …
7.51 Дитячі мудрощі 7.51 Дитячі мудрощі 7.51 Дитячі мудрощі 7.51 Дитячі мудрощі 7.51 Дитячі мудрощі        
08.00 д/ф Мандри 08.00 д/ф Мандри 08.00 д/ф Мандри 08.00 д/ф Мандри 08.00 д/ф Мандри

08.00

д/ф Мандри

08.00

д/ф Мандри
                           
09.30

Кліпографія

09.30

Кліпографія

09.30

Кліпографія

09.30

Кліпографія

09.30

Кліпографія

09.30 Кліпографія 09.30 Кліпографія
10.00 Х/Ф Олекса Довбуш 10.00 Х/Ф Провінціальний роман 1 сер 10.00 Х/ФПровінціальний роман 2 сер 10.00 Х/Ф Така пізня така тепла осінь 10.00 Х/Ф Фучжоу 10.00 Ранок на Телевсесвіті 10.00 Ранок на Телевсесвіті
                    11.00 ...ДОДОМУ

11.00

TV Star

12.00

12.30

д/с Будемо жити

д/с (Черный Тюльпан)

12.00

12.30

д/с Будемо жити

д/с (Черный Тюльпан)

12.00

12.30

д/с Будемо жити

д/с (Черный Тюльпан)

12.00

12.30

д/с Будемо жити

д/с (Черный Тюльпан)

12.00

12.30

д/с Будемо жити

д/с (Черный Тюльпан)

12.00

12.30

д/с Будемо жити

д/с (Черный Тюльпан)

12.00

12.30

д/с Будемо жити

д/с (Черный Тюльпан)

13.00

Документальний фільм

13.00

Суб'єктив

13.00

Документальний фільм

13.00

Суб'єктив

13.00

Документальний фільм

13:00

Документальний фільм

13:00

Документальний фільм

14.00 д/с "7 чудес України" 14.00 д/с "7 чудес України" 14.00 д/с "7 чудес України" 14.00 д/с "7 чудес України" 14.00 д/с "7 чудес України" 14.00 Огляд світових подій 14.00 Огляд світових подій
                           
15.00 Х/Ф Така пізня така тепла осінь 15.00 Х/Ф Фучжоу 15.00 Х/Ф Циганка Аза 15.00 Х/Ф Аве Мария 15.00 Х/Ф Анничка 15.00 Х/Ф Білий птах з чорною ознакою 15.00 Х/Ф Богдан Хмельницький
                           

16.40

Дитячі мудрощі

16.40

Дитячі мудрощі

16.40

Дитячі мудрощі

16.40

Дитячі мудрощі

16.40

Дитячі мудрощі

 

 

 

 

17.00

Феєрія Мандрів

17.00

Феєрія Мандрів

17.00

Феєрія Мандрів

17.00

Феєрія Мандрів

17.00

Феєрія Мандрів

17:00 Феєрія Мандрів 17:00 Феєрія Мандрів

18.00

18.30

д/с Будемо жити

д/с (Черный Тюльпан)

18.00

18.30

д/с Будемо жити

д/с (Черный Тюльпан)

18.00

18.30

д/с Будемо жити

д/с (Черный Тюльпан)

18.00

18.30

д/с Будемо жити

д/с (Черный Тюльпан)

18.00

18.30

д/с Будемо жити

д/с (Черный Тюльпан)

18.00

18.30

д/с Будемо жити

д/с (Черный Тюльпан)

18.00

18.30

д/с Будемо жити

д/с (Черный Тюльпан)

19.00 д/с "7 чудес України" 19.00 Шанс бути жінкою 19.00 д/с "7 чудес України" 19.00 д/с "7 чудес України" 19.00 Огляд світових подій 19.00 Огляд світових подій 19.00 Огляд світових подій

19.40

11 хвилин з …

19.40

11 хвилин з …

19.40

11 хвилин з …

19.40

11 хвилин з …

19.40

11 хвилин з …

19.40

11 хвилин з …

19.40

11 хвилин з …

20.00

Дитячий хіт-парад

20.00

Дитячий хіт-парад

20.00

Дитячий хіт-парад

20.00

Дитячий хіт-парад

20.00

Дитячий хіт-парад

20.00

Дитячий хіт-парад

20.00

Дитячий хіт-парад

21.00

11 хвилин з …

21.00

11 хвилин з …

21.00

11 хвилин з …

21.00

11 хвилин з …

21.00

11 хвилин з …

21.00

11 хвилин з …

21.00

11 хвилин з …

21.11

21.50

Феєрія Мандрів

Вата ТВ

21.11

21.50

Суб'єктив

Вата ТВ

21.11

21.50

Феєрія Мандрів

Вата ТВ

21.11

21.50

Суб'єктив

Вата ТВ

21.11

21.50

Феєрія Мандрів

Вата ТВ

21.11

Феєрія Мандрів

21.11

Феєрія Мандрів

22.10 "Музична обойма" 22.10 "Музична обойма" 22.10 "Музична обойма" 22.10 "Музична обойма" 22.10 "Музична обойма"  22.10 Хіт-парад FM-TV  22.10 Хіт-парад FM-TV
23.00 11 хвилин з … 23.00 11 хвилин з … 23.00 11 хвилин з … 23.00 11 хвилин з … 23.00 11 хвилин з … 23.00 11 хвилин з … 23.00 11 хвилин з …
23.11 Х/Ф Градус чорного місяця 23.11 Х/Ф Записки кирпатого Мефістофеля 23.11 Х/Ф Запорожец за Дунаем 23.11 Х/Ф Земля 23.11 Х/Ф Камінний хрест 23.11 Х/Ф Лісова пісня 23.11 Х/Ф Олекса Довбуш
00.30 Моцне ТВ 00.30 Моцне ТВ 00.30 Моцне ТВ 00.30 Моцне ТВ 00.30 Моцне ТВ 00.30 Моцне ТВ  00.30  Моцне ТВ
01.00 Суб'єктив повтор 01.00 Суб'єктив повтор 01.00 Суб'єктив повтор 01.00 Суб'єктив повтор 01.00 Суб'єктив повтор 01.00 Суб'єктив повтор 01.00 Суб'єктив повтор
02.00 Сканер Кочеткова повтор 02.00 Сканер Кочеткова повтор 02.00 Сканер Кочеткова повтор 02.00 Сканер Кочеткова повтор 02.00 Сканер Кочеткова повтор 02.00 Сканер Кочеткова повтор 02.00 Сканер Кочеткова повтор
03.00 Феєрія мандрів 03.00 Феєрія мандрів 03.00 Феєрія мандрів 03.00 Феєрія мандрів 03.00 Феєрія мандрів 03.00 Феєрія мандрів 03.00 Феєрія мандрів
04.00 Ранок на Телевсесвіті Повтор 04.00 Ранок на Телевсесвіті Повтор 04.00 Ранок на Телевсесвіті Повтор 04.00 Ранок на Телевсесвіті Повтор 04.00 Ранок на Телевсесвіті  Повтор 04.00 Ранок на Телевсесвіті Повтор 04.00 Ранок на Телевсесвіті Повтор

05.20

VA production life повтор

05.20

VA production life повтор

05.20

VA production life повтор

05.20

VA production life повтор

05.20

VA production life повтор

05.20

VA production life повтор

05.20

VA production life повтор

                           
  Понеділок 23.07   Вівторок 24.07   Середа 25.07   Четвер 26.07   П'ятниця 27.07   Субота 28.07   Неділя 29.07
06.00 Музика 06.00 Музика 06.00 Музика 06.00 Музика 06.00 Музика 06.00 Музика 06.00 Музика
06.40 Храми Прикарпаття 06.40 Храми Прикарпаття 06.40 Храми Прикарпаття 06.40 Храми Прикарпаття 06.40 Храми Прикарпаття 06.40 Храми Прикарпаття 06.40 Храми Прикарпаття
07.00 Дитячий хіт-парад 07.00 Дитячий хіт-парад 07.00 Дитячий хіт-парад 07.00 Дитячий хіт-парад 07.00 Дитячий хіт-парад 07.00 Дитячий хіт-парад 07.00 Дитячий хіт-парад
7.40 11 хвилин з … 7.40 11 хвилин з … 7.40 11 хвилин з … 7.40 11 хвилин з … 7.40 11 хвилин з … 7.40 11 хвилин з … 7.40 11 хвилин з …
7.51 Дитячі мудрощі 7.51 Дитячі мудрощі 7.51 Дитячі мудрощі 7.51 Дитячі мудрощі 7.51 Дитячі мудрощі        
08.00 д/ф Мандри 08.00 д/ф Мандри 08.00 д/ф Мандри 08.00 д/ф Мандри 08.00 д/ф Мандри

08.00

д/ф Мандри

08.00

д/ф Мандри
                           
 09.30

 Кліпографія

09.30

Кліпографія

09.30

Кліпографія

09.30

Кліпографія

09.30

Кліпографія

09.30 Кліпографія 09.30 Кліпографія
 10.00 Х/Ф Циганка Аза 10.00 Х/Ф Аве Мария 10.00 Х/Ф Анничка 10.00 Х/Ф Білий птах з чорною ознакою 10.00 Х/Ф Богдан Хмельницький 10.00 Ранок на Телевсесвіті 10.00 Ранок на Телевсесвіті
                    11.00 ...ДОДОМУ

11.00

TV Star

12.00

12.30

 д/с Будемо жити

д/с (Черный Тюльпан)

12.00

12.30

д/с Будемо жити

д/с (Черный Тюльпан)

12.00

12.30

д/с Будемо жити

д/с (Черный Тюльпан)

12.00

12.30

д/с Будемо жити

д/с (Черный Тюльпан)

12.00

12.30

д/с Будемо жити

д/с (Черный Тюльпан)

12.00

12.30

д/с Будемо жити

д/с (Черный Тюльпан)

12.00

12.30

д/с Будемо жити

д/с (Черный Тюльпан)

13.00  Документальний фільм

13.00

Суб'єктив

13.00

Документальний фільм

13.00

Суб'єктив

13.00

Документальний фільм

13:00

Документальний фільм

13:00

Документальний фільм

14.00  д/с "7 чудес України" 14.00 д/с "7 чудес України" 14.00 д/с "7 чудес України" 14.00 д/с "7 чудес України" 14.00 д/с "7 чудес України" 14.00 Огляд світових подій 14.00 Огляд світових подій
                           
15.00 Х/Ф Вавілон хх 15.00 Х/Ф Вбивство в зимовій Ялті 15.00 Х/Ф Вінчання зі смертю 15.00 Х/Ф Градус чорного місяця 15.00 Х/Ф Записки кирпатого Мефістофеля 15.00 Х/Ф Запорожец за Дунаем 15.00 Х/Ф Земля
                           

16.40

Дитячі мудрощі

16.40

Дитячі мудрощі

16.40

Дитячі мудрощі

16.40

Дитячі мудрощі

16.40

Дитячі мудрощі

 

 

 

 

17.00

Феєрія Мандрів

17.00

Феєрія Мандрів

17.00

Феєрія Мандрів

17.00

Феєрія Мандрів

17.00

Феєрія Мандрів

17:00 Феєрія Мандрів 17:00 Феєрія Мандрів

18.00

18.30

д/с Будемо жити

д/с (Черный Тюльпан)

18.00

18.30

д/с Будемо жити

д/с (Черный Тюльпан)

18.00

18.30

д/с Будемо жити

д/с (Черный Тюльпан)

18.00

18.30

д/с Будемо жити

д/с (Черный Тюльпан)

18.00

18.30

д/с Будемо жити

д/с (Черный Тюльпан)

18.00

18.30

д/с Будемо жити

д/с (Черный Тюльпан)

18.00

18.30

д/с Будемо жити

д/с (Черный Тюльпан)

19.00 д/с "7 чудес України" 19.00 Шанс бути жінкою 19.00 д/с "7 чудес України" 19.00 д/с "7 чудес України" 19.00 Огляд світових подій 19.00 Огляд світових подій 19.00 Огляд світових подій

19.40

11 хвилин з …

19.40

11 хвилин з …

19.40

11 хвилин з …

19.40

11 хвилин з …

19.40

11 хвилин з …

19.40

11 хвилин з …

19.40

11 хвилин з …

20.00

 

Дитячий хіт-парад

 

20.00

Дитячий хіт-парад

20.00

Дитячий хіт-парад

20.00

Дитячий хіт-парад

20.00

Дитячий хіт-парад

20.00

Дитячий хіт-парад

20.00

Дитячий хіт-парад

21.00

11 хвилин з …

21.00

11 хвилин з …

21.00

11 хвилин з …

21.00

11 хвилин з …

21.00

11 хвилин з …

21.00

11 хвилин з …

21.00

11 хвилин з …

21.11

21.50

Феєрія Мандрів

Вата ТВ

21.11

21.50

Суб'єктив

Вата ТВ

21.11

21.50

Феєрія Мандрів

Вата ТВ

21.11

21.50

Суб'єктив

Вата ТВ

21.11

21.50

Феєрія Мандрів

Вата ТВ

21.11

Феєрія Мандрів

 21.11

Феєрія Мандрів

22.10 "Музична обойма" 22.10 "Музична обойма" 22.10 "Музична обойма" 22.10 "Музична обойма" 22.10 "Музична обойма"  22.10 Хіт-парад FM-TV  22.10 Хіт-парад FM-TV
23.00 11 хвилин з … 23.00 11 хвилин з … 23.00 11 хвилин з … 23.00 11 хвилин з … 23.00 11 хвилин з … 23.00 11 хвилин з … 23.00 11 хвилин з …
23.11 Х/Ф Провінціальний роман 1 сер 23.11 Х/Ф Провінціальний роман 2 сер 23.11 Х/Ф Така пізня така тепла осінь 23.11 Х/Ф Фучжоу 23.11 Х/Ф Циганка Аза 23.11 Х/Ф Аве Мария 23.11 Х/Ф Анничка
00.30 Моцне ТВ 00.30 Моцне ТВ 00.30 Моцне ТВ 00.30 Моцне ТВ 00.30 Моцне ТВ 00.30 Моцне ТВ  00.30  Моцне ТВ
01.00 Суб'єктив повтор 01.00 Суб'єктив повтор 01.00 Суб'єктив повтор 01.00 Суб'єктив повтор 01.00 Суб'єктив повтор 01.00 Суб'єктив повтор 01.00 Суб'єктив повтор
02.00 Сканер Кочеткова повтор 02.00 Сканер Кочеткова повтор 02.00 Сканер Кочеткова повтор 02.00 Сканер Кочеткова повтор 02.00 Сканер Кочеткова повтор 02.00 Сканер Кочеткова повтор 02.00 Сканер Кочеткова повтор
03.00 Феєрія мандрів 03.00 Феєрія мандрів 03.00 Феєрія мандрів 03.00 Феєрія мандрів 03.00 Феєрія мандрів 03.00 Феєрія мандрів 03.00 Феєрія мандрів
04.00 Ранок на Телевсесвіті Повтор 04.00 Ранок на Телевсесвіті Повтор 04.00 Ранок на Телевсесвіті Повтор 04.00 Ранок на Телевсесвіті Повтор 04.00 Ранок на Телевсесвіті  Повтор 04.00 Ранок на Телевсесвіті Повтор 04.00 Ранок на Телевсесвіті Повтор

05.20

VA production life повтор

05.20

VA production life повтор

05.20

VA production life повтор

05.20

VA production life повтор

05.20

VA production life повтор

05.20

VA production life повтор

05.20

VA production life повтор