Дивись Телевсесвіт на sweet.tv

Телевсесвіт - український телеканал для всіх категорій населення. Тут представлені ТВ-програми та телешоу для дорослих і дітей. Канал Телевсесвіт прагне відкрити світ України і Україну світові.

Особливості каналу Телевсесвіт

Телевсесвіт орієнтований на сучасну сім'ю. Головні завдання - розваги та інформування, більшість телепрограм - трансляції в прямому ефірі. Зокрема, це стосується телевізійних шоу. Ця особливість досягається за рахунок сучасного технічного оснащення і планування студій, які дозволяють перейти від однієї програми до іншої в найкоротші терміни. Наприклад, ранкова розважальна програма за кілька секунд стає інформаційним випуском в прямому ефірі.

Досить часу телеканал Телевсесвіт присвячує і підростаючому поколінню. Наприклад, для юних глядачів регулярно виходять передачі з мультфільмами, є дитячий хіт-парад з улюбленими піснями. Дивитися Телевсесвіт діти особливо люблять у вихідні дні, коли ефір наповнений мультфільмами.

В числі найпопулярніших програм для дорослих варто відзначити:

o    Огляд світовіх подій - інформаційні випуски останніх новин в країні і світі;

o    Висновки - аналітичну програму з думками експертів;

o    Українське кіно - телепередачу про новинки вітчизняного кінематографа;

o    Голос Америки - новини від американських колег;

o    11 хвилин з ... - суспільно-політичне шоу;

o    Феєрія мандрів - цикл авторських передач про подорожі;

o    Батьківські поради - поради для молодих батьків;

o    Stand-Up - гумористичне шоу;

o    TV-Start - музичну програму;

o    FM-TV - хіт-парад сучасних виконавців.

Таким чином, Телевсесвіт онлайн буде цікавий кожному члену сім'ї. Перераховані вище програми дуже популярні: продукти телеканалу купують і інші компанії України для трансляції в прямому ефірі. У вечірньому ефірі телеканалу Телевсесвіт - сучасні і старі фільми вітчизняного і зарубіжного виробництва. Також часто вечорами йдуть захоплюючі детективні та інші серіали. Для тих, хто не встиг подивитися кіно в вечірньому ефірі, воно повторюється в ранковому.

Як дивитися канал Телевсесвіт в Україні?

Канал Телевсесвіт онлайн дивитися може кожен, хто користується послугами сервісу Sweet.tv. Уже не перший рік він транслюється в хорошій якості, що по достоїнству оцінять власники сучасних моделей телевізорів. Телевсесвіт онлайн є у всіх тарифах, яких три:

o    тариф S - доступ до 170 каналів і 3 тис. Фільмів;

o    тариф M - 243 каналу і 5 тис. Фільмів;

o    тариф L - 267 каналів, понад 6,5 тис. Фільмів і культових серіалів.

Досить просто вибрати один з тарифів, протестувати безкоштовно протягом тижня і підключитися до якісного телебачення. У кожному з пакетів кілька десятків каналів у форматах HDTV і 4K.

Користувачі сервісу отримують масу додаткових переваг, серед яких ТВ-програма, можливість перегляду передач в запису, доступ з будь-яких пристроїв, фільми без реклами. Sweet.tv доведе, що сучасне телебачення - це не тільки рекламні блоки, але і якісний контент на будь-який смак.

Схожі новини

Дивіться також