Про нас

ТОВ «ТЕЛЕКОМПАНІЯ «ТЕЛЕВСЕСВІТ» - це загальнонаціональний, розважально-просвітницький телеканал для усіх верств населення.

Ідентифікаційний код юридичної особи 35210849

Засновано 14.06.2007 р.

Юридична адреса - вул. Сім’ї Хохлових, буд. 15, офіс 508, м. Київ, Київська обл., Україна, 04119

Ліцензія національної ради з питань телебачення і радіомовлення серія НР №00614-М, дійсна до 2028р. Додаток №1 https://www.nrada.gov.ua/state-register/tk-televsesvit-tov/

Інформація про телеканал

Телеканал веде мовлення - в цифровому форматі Т2 в місті Київ та Київській області. Телеканал веде мовлення - у кабельних мережах на території більшості областей України. Перелік операторів кабельних мереж у додатку № 3.

На території України канал присутній в кожному обласному, районних центрах, (підписано договори більш ніж з 350 кабельними мережами та 200 -250 IPTV провайдерами, а також ОТТ-сервісах і платформах). Потенційна глядацька аудиторія становить близько 8 – 10 млн. глядачів.

Учасниками ТОВ «ТЕЛЕКОМПАНІЯ «ТЕЛЕВСЕСВІТ» є фізичні особи-громадяни України, що володіють 100% статутного капіталу:

− Голуб Владислав Миколайович 90% статутного капіталу;

− Сливка Іван Васильович 10% статутного капіталу, директор.

Телеканал займає 4 офісні приміщення (з них один повноцінно обладнаний знімальний павільйон). Студія телеканалу обладнана сучасним обладнанням і технікою, яка працює в форматі HD для виробництва власних програм, а також із можливістю виходу в прямий ефір в любий час.