Послуги телеканалу

З ПИТАНЬ РОЗМІЩЕННЯ РЕКЛАМИ ЗВЕРТАЙТЕСЯ

E-mail:
info@televsesvit.ua

Для кабельних операторів:
development@televsesvit.ua

Редакція дитячих програм:
(067)434-11-02

Рекламний відділ:
info@televsesvit.ua, (050) 358-69-99

Музика:
info@televsesvit.ua

З питань участі, розміщення, виготовлення:
(044) 207-47-11 (050)370-75-28 (063)882-81-88

Пряма реклама

Пряма реклама на ТБ - найпрестижніша, масова і ефективна реклама.

Розміщення рекламних роликів на телеканалі "Телевсесвіт" - прямий шлях до соціально активних споживачів. Канал "Телевсесвіт" пропонує Вам найбільш об'єктивну ціну за розміщення прямої реклами. 

Ми завжди знайдемо компромісне рішення.

Інтегроване спонсорство 

На сьогоднішній день на телеканалі "Телевсесвіт" реалізує велику кількість спонсорських проектів. Спонсорство дозволяє комерційному бренду виділитися в перенасиченому кластері телевізійних рекламних повідомлень, привернути до себе особливу увагу глядацької аудиторії, підвищити впізнаваність і цінність бренду. 

Працюючи в тісній співпраці з виробниками, ми готові розробити і запропонувати оптимальні варіанти спонсорських інтеграцій Ваших брендів в програми. Всі вони знайдуть оригінальне і творче втілення, в залежності від індивідуальних особливостей формату програми та специфіки бренду. 

Нестандартні можливості 

Ми працюємо над розробкою та реалізацією додаткових способів комунікації зі своєю аудиторією. Адаптовані спонсорські заставки, анонси, single spot - яскраві приклади нестандартних рішень в розміщенні реклами, багаторазово реалізовані для різних категорій брендів. 

Ми постійно розвиваємо ефірне напрямок, розробляючи і впроваджуючи нові цікаві рішення. Нестандартні можливості розміщення реклами дозволяють комерційному бренду виділитися в перенасиченому кластері телевізійних рекламних повідомлень, привернути до себе особливу увагу глядацької аудиторії, підвищити впізнаваність і цінність бренду.

З питань участі в передачах, розміщення реклами, сюжетів і телевізійних послуг:

(044) 207-47-11, (050)370-75-28, (063)882-81-88