Телепрограма

21 Чер

Понеділок

22 Чер

Вівторок

23 Чер

Середа

24 Чер

Четвер

25 Чер

П'ятниця

26 Чер

Субота

27 Чер

Неділя

01:30
Субєктив
02:00
Сканер Кочеткова повтор
03:00
VA production life повтор
04:00
Ранок з Христиною Сливкою Повтор
05:00
Дитячий хіт парад повтор
06:00
Музика
07:00
Кіноманія
07:05
Батьківські поради
07:15
Фанні кідс
07:25
Речі до речі
07:45
11 хвилин з …
08:00
Субєктив
08:40
Вікно в Америку
09:00
ТМ Діаманіт
09:15
д/ф Мандри
10:00
Х/Ф "Ярослав мудрий 1 сер."
11:00
ТМ Діаманіт
12:00
ТМ Діаманіт
12:15
д/ф "Уроки патріотизму ч.2"
13:00
ТМ Діаманіт
13:15
Музика
14:00
д/с "7 чудес України"
14:30
Вата ТВ
15:00
ТМ Діаманіт
15:15
ОСТАННЯ БАРРИКАДА
16:25
Кіноманія
16:30
Батьківські поради
16:40
Фанні кідс
16:50
Речі до речі
17:00
ТМ Діаманіт
17:15
д/ф Мандри
18:00
Додому
18:30
Кліпографія
19:30
11 хвилин з …
20:00
Музика
21:15
Де Це?
21:30
Вата ТВ
22:10
Хіт-парад FM-TV
22:40
Вікно в Америку
23:00
11 хвилин з …
23:15
Х/Ф "Миргород та його мешканці 2 сер."
01:30
Субєктив
02:00
Сканер Кочеткова повтор
03:00
VA production life повтор
04:00
Ранок з Христиною Сливкою Повтор
05:00
Дитячий хіт парад повтор
06:00
Музика
07:00
Кіноманія
07:05
Батьківські поради
07:15
Фанні кідс
07:25
Речі до речі
07:45
11 хвилин з …
08:00
Субєктив
08:45
Час-Тайм
09:00
ТМ Діаманіт
09:15
д/ф Мандри
10:00
Х/Ф "Ярослав мудрий 2 сер."
11:00
ТМ Діаманіт
12:00
ТМ Діаманіт
12:15
д/ф "#ВУКРАЇНІ «Арабатська стрілка»"
13:00
ТМ Діаманіт
13:15
Музика
14:00
д/с "7 чудес України"
14:30
Вата ТВ
15:00
ТМ Діаманіт
15:15
ОСТАННЯ БАРРИКАДА
16:25
Кіноманія
16:30
Батьківські поради
16:40
Фанні кідс
16:50
Речі до речі
17:00
ТМ Діаманіт
17:15
д/ф Мандри
18:00
Додому
18:30
Кліпографія
19:30
11 хвилин з …
20:00
Музика
21:15
Де Це?
21:30
Вата ТВ
22:10
Хіт-парад FM-TV
22:45
Час-Тайм
23:00
11 хвилин з …
23:15
Х/Ф "Не було б щастя..."
01:30
Субєктив
02:00
Сканер Кочеткова повтор
03:00
VA production life повтор
04:00
Ранок з Христиною Сливкою Повтор
05:00
Дитячий хіт парад повтор
06:00
Музика
07:00
Дитячі мудрощі
07:05
Батьківські поради
07:15
Фанні кідс
07:25
Речі до речі
07:45
11 хвилин з …
08:00
Субєктив
08:45
Час-Тайм
09:00
ТМ Діаманіт
09:15
д/ф Мандри
10:00
Х/ "...Якого любили всі"
11:00
ТМ Діаманіт
12:00
ТМ Діаманіт
12:15
д/ф "#ВУКРАЇНІ «Кінець» аналогового телебачення – спецрепортаж"
13:00
ТМ Діаманіт
13:15
Музика
14:00
д/с "7 чудес України"
14:30
Вата ТВ
15:00
ТМ Діаманіт
15:15
ОСТАННЯ БАРРИКАДА
16:25
Дитячі мудрощі
16:30
Батьківські поради
16:40
Фанні кідс
16:50
Речі до речі
17:00
ТМ Діаманіт
17:15
Pin-код
18:00
Додому
18:30
Кліпографія
19:30
11 хвилин з …
20:00
Музика
21:15
Де Це?
21:30
Вата ТВ
22:10
Хіт-парад FM-TV
22:45
Час-Тайм
23:00
11 хвилин з …
23:15
Х/Ф "Нові пригоди янкі при дворі короля Артура 1 сер."
01:30
Субєктив
02:00
Сканер Кочеткова повтор
03:00
VA production life повтор
04:00
Ранок з Христиною Сливкою Повтор
05:00
Дитячий хіт парад повтор
06:00
Музика
07:00
Дитячі мудрощі
07:05
Батьківські поради
07:15
Фанні кідс
07:25
Речі до речі
07:45
11 хвилин з …
08:00
Субєктив
08:45
Час-Тайм
09:00
ТМ Діаманіт
09:15
д/ф Мандри
10:00
Х/Ф "Автопортрет невідомого"
11:00
ТМ Діаманіт
12:00
ТМ Діаманіт
12:15
д/ф "#ВУКРАЇНІ «Свята» децентралізація"
13:00
ТМ Діаманіт
13:15
Музика
14:00
д/с "7 чудес України"
14:30
Вата ТВ
15:00
ТМ Діаманіт
15:15
ОСТАННЯ БАРРИКАДА
16:25
Дитячі мудрощі
16:30
Батьківські поради
16:40
Фанні кідс
16:50
Речі до речі
17:00
ТМ Діаманіт
17:15
д/ф Мандри
18:00
Додому
18:30
Кліпографія
19:30
11 хвилин з …
20:00
Музика
21:15
Де Це?
21:30
Вата ТВ
22:10
Хіт-парад FM-TV
22:45
Час-Тайм
23:00
11 хвилин з …
23:15
Х/Ф "Нові пригоди янкі при дворі короля Артура 2 сер."
01:30
Огляд світових подій
02:00
Сканер Кочеткова повтор
03:00
VA production life повтор
04:00
Ранок з Христиною Сливкою Повтор
05:00
Дитячий хіт парад повтор
06:00
Музика
07:00
Дитячі мудрощі
07:05
Батьківські поради
07:15
Фанні кідс
07:25
Речі до речі
07:45
11 хвилин з …
08:00
Субєктив
08:45
Час-Тайм
09:00
ТМ Діаманіт
09:15
д/ф Мандри
10:00
Х/Ф "Будемо чекати, повертайся!"
11:00
ТМ Діаманіт
12:00
ТМ Діаманіт
12:15
д/ф "#ВУКРАЇНІ Авдіївка. Обличчя війни"
13:00
ТМ Діаманіт
13:15
Музика
14:00
д/с "7 чудес України"
14:30
Вата ТВ
15:00
ТМ Діаманіт
15:15
ОСТАННЯ БАРРИКАДА
16:25
Дитячі мудрощі
16:30
Батьківські поради
16:40
Фанні кідс
16:50
Речі до речі
17:00
ТМ Діаманіт
17:15
д/ф Мандри
18:00
Додому
18:30
Кліпографія
19:30
11 хвилин з …
20:00
Музика
21:15
Де Це?
21:30
Вата ТВ
22:10
Хіт-парад FM-TV
22:45
Час-Тайм
23:00
11 хвилин з …
23:15
Х/Ф "Оберігай мене, мій талісман"
01:30
Огляд світових подій
02:00
Х/Ф "Важко бути богом"
04:00
Ранок з Христиною Сливкою Повтор
05:00
Дитячий хіт парад повтор
06:00
Музика
07:00
Кіноманія
07:05
Батьківські поради
07:15
Фанні кідс
07:25
Речі до речі
07:45
11 хвилин з …
08:00
Субєктив
08:45
Час-Тайм
09:00
ТМ Діаманіт
09:15
д/ф Мандри
10:00
Ранок з Христиною Сливкою
11:00
Дитячий ранок онлайн
11:15
ТМ Діаманіт
11:30
Кулінарне шоу з Богданою Різник
12:00
ТМ Діаманіт
12:15
"Дитячо-молодіжний Хіт-парад талантів "Качова п'ятірка"
13:00
ТМ Діаманіт
13:15
Музика
14:00
Огляд світових подій
14:30
KingDom Hunter
15:00
ТМ Діаманіт
15:15
ВИСНОВКИ
16:25
Кіноманія
16:30
Батьківські поради
16:40
Фанні кідс
16:50
Речі до речі
17:00
ТМ Діаманіт
17:15
д/ф Мандри
18:00
Шанс бути жінкою
18:30
Кліпографія
19:30
11 хвилин з …
20:00
Підсвідомість з Ганною Максимчук
20:40
Музика
21:15
Де Це?
21:30
Аамериканський футбол Украина-Беларусь14.10.17
01:30
Огляд світових подій
02:00
Х/Ф "Генеральна репетиція 1 сер."
03:00
Х/Ф "Генеральна репетиція 2 сер."
04:00
Ранок з Христиною Сливкою Повтор
05:00
Дитячий хіт парад повтор
06:00
Музика
07:00
Кіноманія
07:05
Батьківські поради
07:15
Фанні кідс
07:25
Речі до речі
07:45
11 хвилин з …
08:00
Субєктив
08:45
Час-Тайм
09:00
ТМ Діаманіт
09:15
д/ф Мандри
10:00
Ранок з Христиною Сливкою
11:15
ТМ Діаманіт
11:30
Смачно готуємо вдома
12:00
ТМ Діаманіт
12:15
"Дитячо-молодіжний Хіт-парад талантів "Качова п'ятірка"
13:00
ТМ Діаманіт
13:15
Музика
14:00
Огляд світових подій
14:30
KingDom Hunter
15:00
ТМ Діаманіт
15:15
ВИСНОВКИ
16:25
Кіноманія
16:30
Батьківські поради
16:40
Фанні кідс
16:50
Речі до речі
17:00
ТМ Діаманіт
17:15
д/ф Мандри
18:00
Шанс бути жінкою
18:30
Кліпографія
19:30
11 хвилин з …
20:00
Підсвідомість з Ганною Максимчук
20:40
Музика
21:15
Де Це?
21:30
Аамериканський футбол Украина-Беларусь14.10.17