Телепрограма

26 Лип

Понеділок

27 Лип

Вівторок

28 Лип

Середа

29 Лип

Четвер

30 Лип

П'ятниця

31 Лип

Субота

01 Сер

Неділя

06:00
Музика
07:00
Кіноманія
07:05
Батьківські поради
07:15
Фанні кідс
07:25
Речі до речі
07:45
11 хвилин з …
08:00
Субєктив
08:40
Вікно в Америку
09:00
ТМ Діаманіт
09:15
д/ф Мандри
10:00
Х/Ф "Савраска"
11:00
ТМ Діаманіт
11:15
Вата ТВ
12:00
ТМ Діаманіт
12:15
д/ф "#ВУКРАЇНІ Сасик «екологічна катастрофа»"
13:00
Телемагазин GENUINE TV
15:00
ОСТАННЯ БАРРИКАДА
15:55
д/с "7 чудес України"
16:25
Кіноманія
16:30
Батьківські поради
16:40
Фанні кідс
16:50
Речі до речі
17:00
ТМ Діаманіт
17:15
д/ф Мандри
18:00
Додому
18:30
Кліпографія
19:00
Blog 360
19:30
11 хвилин з …
20:00
Музика
21:15
Де Це?
21:30
Вата ТВ
22:10
Хіт-парад FM-TV
22:40
Вікно в Америку
23:00
11 хвилин з …
23:15
Х/Ф "Лісова Пісня. Мавка"
01:30
Субєктив
02:00
Сканер Кочеткова повтор
03:00
VA production life повтор
04:00
Ранок з Христиною Сливкою Повтор
05:00
Дитячий хіт парад повтор
06:00
Музика
07:00
Кіноманія
07:05
Батьківські поради
07:15
Фанні кідс
07:25
Речі до речі
07:45
11 хвилин з …
08:00
Субєктив
08:45
Час-Тайм
09:00
ТМ Діаманіт
09:15
д/ф Мандри
10:00
Х/Ф "Самотня жінка бажає познайомитись..."
11:00
ТМ Діаманіт
11:15
Вата ТВ
12:00
ТМ Діаманіт
12:15
д/ф "#ВУКРАЇНІ Сваловичі"
13:00
Телемагазин GENUINE TV
15:00
ОСТАННЯ БАРРИКАДА
15:55
д/с "7 чудес України"
16:25
Кіноманія
16:30
Батьківські поради
16:40
Фанні кідс
16:50
Речі до речі
17:00
ТМ Діаманіт
17:15
д/ф Мандри
18:00
Додому
18:30
Кліпографія
19:00
Blog 360
19:30
11 хвилин з …
20:00
Музика
21:15
Де Це?
21:30
Вата ТВ
22:10
Хіт-парад FM-TV
22:45
Час-Тайм
23:00
11 хвилин з …
23:15
Х/Ф "Лісова пісня"
01:30
Субєктив
02:00
Сканер Кочеткова повтор
03:00
VA production life повтор
04:00
Ранок з Христиною Сливкою Повтор
05:00
Дитячий хіт парад повтор
06:00
Музика
07:00
Дитячі мудрощі
07:05
Батьківські поради
07:15
Фанні кідс
07:25
Речі до речі
07:45
11 хвилин з …
08:00
Субєктив
08:45
Час-Тайм
09:00
ТМ Діаманіт
09:15
д/ф Мандри
10:00
Х/ "Така пізня така тепла осінь"
11:00
ТМ Діаманіт
11:15
Вата ТВ
12:00
ТМ Діаманіт
12:15
д/ф "#ВУКРАЇНІ Село з перцем"
13:00
Телемагазин GENUINE TV
15:00
ОСТАННЯ БАРРИКАДА
15:55
д/с "7 чудес України"
16:25
Дитячі мудрощі
16:30
Батьківські поради
16:40
Фанні кідс
16:50
Речі до речі
17:00
ТМ Діаманіт
17:15
д/ф Мандри
18:00
Додому
18:30
Кліпографія
19:00
Blog 360
19:30
11 хвилин з …
20:00
Музика
21:15
Де Це?
21:30
Вата ТВ
22:10
Хіт-парад FM-TV
22:45
Час-Тайм
23:00
11 хвилин з …
23:15
Х/Ф "Миргород та його мешканці 1 сер."
01:30
Субєктив
02:00
Сканер Кочеткова повтор
03:00
VA production life повтор
04:00
Ранок з Христиною Сливкою Повтор
05:00
Дитячий хіт парад повтор
06:00
Музика
07:00
Дитячі мудрощі
07:05
Батьківські поради
07:15
Фанні кідс
07:25
Речі до речі
07:45
11 хвилин з …
08:00
Субєктив
08:45
Час-Тайм
09:00
ТМ Діаманіт
09:15
д/ф Мандри
10:00
Х/Ф "Циганка Аза"
11:00
ТМ Діаманіт
11:15
Вата ТВ
12:00
ТМ Діаманіт
12:15
д/ф "#ВУКРАЇНІ Слов'янськ – столиця кераміки"
13:00
Телемагазин GENUINE TV
15:00
ОСТАННЯ БАРРИКАДА
15:55
д/с "7 чудес України"
16:25
Дитячі мудрощі
16:30
Батьківські поради
16:40
Фанні кідс
16:50
Речі до речі
17:00
ТМ Діаманіт
17:15
д/ф Мандри
18:00
Додому
18:30
Кліпографія
19:00
Blog 360
19:30
11 хвилин з …
20:00
Музика
21:15
Де Це?
21:30
Вата ТВ
22:10
Хіт-парад FM-TV
22:45
Час-Тайм
23:00
11 хвилин з …
23:15
Х/Ф "Миргород та його мешканці 2 сер."
01:30
Субєктив
02:00
Сканер Кочеткова повтор
03:00
VA production life повтор
04:00
Ранок з Христиною Сливкою Повтор
05:00
Дитячий хіт парад повтор
06:00
Музика
07:00
Дитячі мудрощі
07:05
Батьківські поради
07:15
Фанні кідс
07:25
Речі до речі
07:45
11 хвилин з …
08:00
Субєктив
08:45
Час-Тайм
09:00
ТМ Діаманіт
09:15
д/ф Мандри
10:00
Х/Ф "Ярослав мудрий 1 сер."
11:00
ТМ Діаманіт
11:15
Вата ТВ
12:00
ТМ Діаманіт
12:15
д/ф "#ВУКРАЇНІ Стобихівка"
13:00
Телемагазин GENUINE TV
15:00
ОСТАННЯ БАРРИКАДА
15:55
д/с "7 чудес України"
16:25
Дитячі мудрощі
16:30
Батьківські поради
16:40
Фанні кідс
16:50
Речі до речі
17:00
ТМ Діаманіт
17:15
д/ф Мандри
18:00
Додому
18:30
Кліпографія
19:00
Blog 360
19:30
11 хвилин з …
20:00
Музика
21:15
Де Це?
21:30
Вата ТВ
22:10
Хіт-парад FM-TV
22:45
Час-Тайм
23:00
11 хвилин з …
23:15
Х/Ф "Не було б щастя..."
01:30
Огляд світових подій
02:00
Сканер Кочеткова повтор
03:00
VA production life повтор
04:00
Ранок з Христиною Сливкою Повтор
05:00
Дитячий хіт парад повтор
06:00
Музика
07:00
Кіноманія
07:05
Батьківські поради
07:15
Фанні кідс
07:25
Речі до речі
07:45
11 хвилин з …
08:00
Субєктив
08:45
Час-Тайм
09:00
ТМ Діаманіт
09:15
д/ф Мандри
10:00
Ранок з Христиною Сливкою
11:00
Дитячий ранок онлайн
11:15
ТМ Діаманіт
11:30
Кулінарне шоу з Богданою Різник
12:00
ТМ Діаманіт
12:15
Шанс бути жінкою
13:00
Телемагазин GENUINE TV
15:00
ВИСНОВКИ
15:55
д/с "7 чудес України"
16:25
Кіноманія
16:30
Батьківські поради
16:40
Фанні кідс
16:50
Речі до речі
17:00
ТМ Діаманіт
17:15
Огляд світових подій
18:00
Шанс бути жінкою
18:30
Кліпографія
19:00
Blog 360
19:30
11 хвилин з …
20:00
Музика
20:40
Музика
21:15
Де Це?
21:30
Грэпплинг
01:30
Огляд світових подій
02:00
Х/Ф "...Якого любили всі"
03:00
Х/Ф "Автопортрет невідомого"
04:00
Ранок з Христиною Сливкою Повтор
05:00
Дитячий хіт парад повтор
06:00
Музика
07:00
Кіноманія
07:05
Батьківські поради
07:15
Фанні кідс
07:25
Речі до речі
07:45
11 хвилин з …
08:00
Субєктив
08:45
Час-Тайм
09:00
ТМ Діаманіт
09:15
д/ф Мандри
10:00
Ранок з Христиною Сливкою
11:15
ТМ Діаманіт
11:30
Смачно готуємо вдома
12:00
ТМ Діаманіт
12:15
Шанс бути жінкою
13:00
Телемагазин GENUINE TV
15:00
ВИСНОВКИ
15:55
д/с "7 чудес України"
16:25
Кіноманія
16:30
Батьківські поради
16:40
Фанні кідс
16:50
Речі до речі
17:00
ТМ Діаманіт
17:15
Огляд світових подій
18:00
Шанс бути жінкою
18:30
Кліпографія
19:00
Blog 360
19:30
11 хвилин з …
20:00
Музика
20:40
Музика
21:15
Де Це?
21:30
Грэпплинг
01:30
Огляд світових подій
02:00
Х/Ф "Богдан Хмельницький"
04:00
Ранок з Христиною Сливкою Повтор
05:00
Дитячий хіт парад повтор